Apie UAB "Kemperių servisas"

Įmonės veikla - kemperių, gyvenamųjų priekabų, jachtų bei pramoginių laivų remontas ir įrengimo darbai, kemperių ir gyvenamųjų priekabų pardavimas. Atstovaujame šiuos kemperių gamintojų prekinius ženklus - HYMER, CARADO,  KNAUS, TABBERT, TaB, WEINSBERG, LA STRADA, WINGAMM. Prekiaujame šių markių kemperiais ir gyvenamosiomis priekabomis bei atliekame garantinį aptarnavimą. Panašumų tarp kemperių ir jachtų tikrai netrūksta - dauguma įrangos yra tų pačių gamintojų, naudojamos tos pačios medžiagos. Todėl, įgiję patirties įrenginėjant kemperius, nusprendėme vien tuo neapsiriboti ir imtis pramoginių laivų įrengimo bei denių dengimo. Tiekiame jachtų dalis bei aksesuarus iš tokių didmenininkų, kaip Robert LindemannSVBToplichtPrebitKähne,KroonSABA ir kt., o 2013-ųjų rugsėjį tapome dviejų sintetinių denio dangų lyderių - Flexiteek bei Dek-King atstovais Lietuvoje.
Taip pat atstovaujame specialios paskirties priekabų gamintoją Brian James, kurio specializacija – priekabos transporto priemonių ir spec.technikos pervežimui.
Esame šių įrangos ir aksesuarų gamintojų prekybos ir serviso partneriai : Dometic, Teleco, Tellair, Goldschmitt, Camos, Enders, Fiamma, Campingaz, Waeco, GOK, SOG, Froli, Brunner, AL-KO, VB-Airsuspension, Linnepe, E&P hydraulic, Sawiko, Thethford, Polyplastic, Wondervelo, Ecomat, Medicotherm, Gercona, Movera, Reimo ir kitų. Mūsų tiekėjų gretos gausėja kas savaitę, esame pasirengę surasti ar suremontuoti visą klientams reikalingą kemperių ar gyvenamųjų priekabų įrangą.
Tiekiame įrangą ir priedus visiems kemperiams ir gyvenamosioms priekaboms, aksesuarus, įvairias laisvalaikio prekes, skirtas poilsiui gamtoje, kempinguose.
Serviso kolektyvas nuolat tobulinasi gamintojų organizuojamuose mokymuose.
Ne visada standartinis kemperis ar gyvenamoji priekaba atitinka klientų poreikius. Todėl mes siūlome kemperių, krovininio mikroautobusų ar kitų transporto priemonių perdarymo paslaugas. Projektuojame ir įrengiame mobilias laboratorijas, viešbučius, parodoms ar pasilinksminimams skirtas transporto priemones. Taip pat užsiimame transporto priemonių gamyba pagal individualius užsakymus.
Veiklą vykdome Klaipėdoje, bet planuojame atidaryti parduotuvę ir servisą Vilniuje. Siekdami būti pasiekiamesni visos Lietuvos gyventojams, prekybą laisvalaikio prekėmis ir aksesuarais pradėjome internete. Jau trečius metus sėkmingai veikia e-parduotuvė, prekės pasiekia ir atokiausius Lietuvos kampelius.
Per paskutinius metus tapome žinomi užsieniečiams. Turime klientų iš Švedijos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos, Kazachstano.
Kompanijos darbuotojų skaičius nuolat auga. Darbuotojai visada atsižvelgia į užsakovų norus, konsultuoja ir padeda klientams išsirinkti reikalingas prekes. Dėka sutvarkyto tiekimo, prekes iš Vokietijos sandėlių vežame kas savaitę. Galimi skubūs užsakymai, kai tiekimas 24 valandos arba 3 darbo dienos.
Įmonės vadovai ir kiti atsakingi darbuotojai nuolat lankosi parodose, naujų produktų pristatymuose, ieško naujų tiekėjų, tobulinimosi galimybių.
Kadangi įmonės veikla labai plati, produktus suskirstėme į atskirus tinklalapius. Didelį dėmesį skyrėme jų funkcionalumui estetinei kokybei. Tikimės Jūsų įvertinimo aplankius mūsų tinklalapius.

Produktai mobiliems namams ir poilsiui

e-parduotuvė